Roleplay Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bokic!! o//

2 posters

Go down

bokic!! o// Empty bokic!! o//

Postaj by chillin sri oľu 07, 2018 12:42 am

bok!! ja sam čil, trenutacni purger i srednjoskolac Razz ja puno crtam i najvise volim citati knjige i stripove!

ja RPam na engleskom vec skoro 6 godina, s time da dugo nisam bio na rp forumu jer me bio strah, ehe. u zadnje vrijeme sam vecinom rpao na discordu al vec nekoliko mjeseci nisam mogo pronac rp partnera, pa sad jedva cekam da se ova stvar pokrene! btw ja  nisam nikad rpao na hrvatskom kolko se sjecam pa ce biti veoma cudno u pocetku, nadam se da razumijete. Smile

oko samih rpova: cesto mi u prvom planu stoje likovi nego radnja, tj. obozavam se fokusirati na same likove i njihove veze s drugim likovima. necu lagati, zivim za slow burn Razz inace uspijem napisati oko 5-6 recenica, ali ako sam bas zainteresiran ili ufuran u radnju mogu napisati do 3 paragrafa!

nadam se da cemo se dobro slagati! sto je hrvatska gramatika?
chillin
chillin

Broj postova : 1
Join date : 06.03.2018

[Vrh] Go down

bokic!! o// Empty Re: bokic!! o//

Postaj by totels sri oľu 07, 2018 1:06 am

Ej, drago mi je da si nam se priključio! \^u^/

Dobrodošao!

Da, forum je malo više domaće-orijentiran, baš iz razloga šta je za engleske rp-ove dosta aktivan i popular rpnation, a ovdje je nekako ta kultura zamrla.

Sejm šta se tiče likova i radnje, najbolji su rp-ovi o vezama među likovima. Bit će i toga kad dođe još ljudi, nadam se. B)
totels
totels
Admin

Broj postova : 16
Join date : 06.03.2018

https://rphrvatska.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.